פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

פטור מלימודי אנגלית בתואר ראשון

יום שלישי 15 בפברואר, 2011

כל אדם צעיר אשר מתכוון ללמוד במוסד להשכלה גבוהה יודע כי עליו לעבור מבחן פסיכומטרי אשר מהווה תנאי קבלה ללימודים. על מנת להצליח במבחן, צעירים רבים לומדים במסגרות מיוחדות אשר מטרתן להכין למבחן הפסיכומטרי ולהקל על קבלה לפקולטה המבוקשת. במסגרת המבחן הפסיכומטרי מקווים כולם לעבור בהצלחה מלאה את הפרק באנגלית על מנת לקבל פטור מלימודי אנגלית במהלך הלימודים.

המשך קריאה »


מבחן אמיר

יום חמישי 23 בדצמבר, 2010

עבור מי שלא הצליח להוציא פטור מאנגלית במבחן הפסיכומטרי, מבחן אמיר הוא ההזדמנות השניה להתחמק מקורסי האנגלית המייגעים אותם האוניברסטיאות מחייבות לקחת. כמו ציון פרק האנגלית המשוקלל בפסיכומטרי, גם ציון אמיר הוא ציון המעיד על בעליו כעל בעל ידע מספיק בשפה האנגלית, מבחינת הרמה האקדמית. המשך קריאה »


קורסי אנגלית באוניברסיטה למי שלא קיבל פטור מאנגלית

יום שני 21 בספטמבר, 2009

רכישת השכלה גבוהה במוסדות הלימוד האוניברסיטאיים מצריכה גילוי בקיאות בשפה האנגלית ויכולת הבנה של טקסטים מדעיים ומחקריים בשפה זו. לשם כך נדרשת עמידה ברף מסויים, שקבע המוסד האקדמי, המשתנה מפקולטה אחת לאחרת. המשך קריאה »


מבחן אמיר דוגמאות, תרגול והעיקר: פטור מאנגלית!

יום חמישי 13 באוגוסט, 2009

כדי להתקבל ללימודים באוניברסיטאות השונות בארץ, כמו גם במרבית המכללות, נדרשים המעומדים להציג ציון באנגלית. לרוב משמש ציון הבחינה הפסיכומטרית באנגלית לצורך קבלה ומיון של המועמדים, אך לעיתים מסיבות שונות, לא נבחנו המועמדים בבחינה הפסיכומטרית. בחינת אמיר (ראשי תיבות: אנגלית מיון לרמות) היא בחינה באנגלית שמטרתה לבדוק את רמת השליטה והידע באנגלית של מועמדים שונים שלא נבחנו בבחינה הפסיכומטרית ומנסים להתקבל ללימודים אקדמיים בארץ. המשך קריאה »