פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מורה פרטי לפסיכומטרי

יום חמישי 30 בדצמבר, 2010

לכל אחד מאיתנו יש שיטות לימוד שמתאימות לו אישית.כך למשל יש אנשים שצריכים מסגרת נוקשה ולעומתם כאלו שיכולים ללמוד רק כשנחה עליהם הרוח, ויש אנשים שהתחרות מדרבנת אותם, בעוד שהאחרים הולכים לאיבוד בתוך קבוצה. אם אתם מזהים את עצמכם בקטגוריה השניה, כנראה שהדרך הקלאסית ללימוד לפסיכומטרי פחות מתאימה עבורכם, ויתכן ותגיעו למיטבכם דווקא באמצעות לימוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי. המשך קריאה »


מבחן פסיכומטרי – אימת המועמדים לאקדמיה

יום שלישי 28 בדצמבר, 2010

אחת התחנות של כל מי שמתכנן לימודים אקדמאיים בישראל הוא מבחן פסיכומטרי. מבחן זה הוא מבחן המיון המודד את הפוטנציאל של המועמדים לאקדמיה, באמצעות בחינת הידע וההבנה שלהם בעברית, באנגלית ובמתמטיקה.

מבחן פסיכומטרי נחשב למבחן מהימן למדי ובעל תוקף ניבוי גבוה. מסיבה זו מסלולי לימודים אקדמאיים רבים מאפשרים קבלה על סמך ציון פסיכומטרי גבוה, גם ללא התחשבות בציוני הבגרות. המשך קריאה »


פסיכומטרי לחרדים

יום ראשון 26 בדצמבר, 2010

בשנים האחרונות נוצרו מספר קורסים ייעודיים לתלמידי פסיכומטרי. כך למשל התפתחו קורסי פסיכומטרי ללקויי למידה, קורסים למועמדים לרפואה, קורסים לבני העדה האתיופית, קורסים לנשים בלבד ועוד. קורסים נוספים ומעניינים, שהצטרפו לרשימה, הם קורסי פסיכומטרי לחרדים המעוניינים להתקבל לאקדמיה ולהשתלב בשוק העבודה. המשך קריאה »


מבחן אמיר

יום חמישי 23 בדצמבר, 2010

עבור מי שלא הצליח להוציא פטור מאנגלית במבחן הפסיכומטרי, מבחן אמיר הוא ההזדמנות השניה להתחמק מקורסי האנגלית המייגעים אותם האוניברסטיאות מחייבות לקחת. כמו ציון פרק האנגלית המשוקלל בפסיכומטרי, גם ציון אמיר הוא ציון המעיד על בעליו כעל בעל ידע מספיק בשפה האנגלית, מבחינת הרמה האקדמית. המשך קריאה »


פסיכומטרי ללקויי למידה

יום ראשון 19 בדצמבר, 2010

המודעות הגוברת ללקויות למידה, הביאה לריבוי מועמדים לאקדמיה הסובלים מלקויות למידה שונות, הנאלצים לגשת למבחן פסיכומטרי כחלק מתהליך המיון והקבלה. המרכז הארצי לבחינות והערכה יצר מבחני פסיכומטרי ללקויי למידה, המותאמים לסוגים שונים של לקויות, ומתקיימים במועדים מיוחדים. המשך קריאה »


הכנה לפסיכומטרי

יום שני 13 בדצמבר, 2010

ציון מבחן פסיכומטרי נגזר מכמות התשובות הנכונות אותן ענה התלמיד, ומהיחס בינן לבין מספר התשובות הנכונות שענו כלל הנבחנים. תשובה נכונה אחת במבחן פסיכומטרי יכולה להקפיץ את הציון בעשרות נקודות, ועל כן הצורך לענות על כל השאלות כמה שיותר נכון, הינו צורך קריטי. המשך קריאה »