פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מילון מושגים פסיכומטרי – ע עד ת

יום שלישי 20 כינואר, 2009

החלק האחרון והלא פחות חשוב במילון שלנו – מושגי פסיכומטרי באותיות ע עד ת ועד הסוף בנתיים. בטח נעדכן תמילון בהמשך הדרך…

עתיד – רוב הנבחנים סבורים שהפסיכומטרי ייקבע את עתידם. הדבר אינו נכון לגמרי. אומנם, משקלו של הפסיכומטרי רב אבל: 1. תמיד אפשר לנסות שוב 2. הוא רק חלק מהתמונה כי משקללים גם את הבגרויות. 3. תמיד אפשר להתקבל למקומות שלא דורשים זאת (אם כי מדובר במספר יחסית מצומצם של אופציות).

פעילות סימביוטית – פירושה תרומה הדדית. מה הקשר? בפסיכומטרי אנשים נוהגים ללמוד לבד ולדעתי הדבר שגוי. לא לחינם היהדות, דת שדורשת יכולות לימוד מעולות וחריפות, בחרה לייסד את מוסד החברותא. לימודים בצוותא משפרים את הלמידה ואין סכין מתחדדת אלא בירך חברתה. הלימוד המשותף של אוצר מילים למשל תורם לשני הצדדים שלומדים יחדיו וכמובן שהוא הרבה יותר נחמד. אבל היזהרו מקבוצות גדולות יש להן נטייה להפריע הגודל המומלץ לדעתי הוא זוג או שלישייה.

ציפורים – הן חופשיות, הן עפות והן לא צריכות לעשות פסיכומטרי. שיהיה לכם מושא קנאה..

קורס פסיכומטרי – המון שואלים אותי האם להירשם לקורס או ללמוד לבד. היות וציון הפסיכומטרי הוא יחסי ולמעלה מ- 90% מהניגשים עושים קורס – לא הייתי ממליץ להישאר מאחור.

רינה – צהלה, גיל, שמחה. התחושה בתום מבחן פסיכומטרי שהתכוננתם אליו כיאות.

שאלות – אומרים שלשאול זהו רגע של אי-נעימות. לא לשאול ולהישאר בור זוהי בושה לכל החיים. אף פעם אל תתביישו לשאול! לא בקורס פסיכומטרי ולא בחיים. ואם אתם מאלה שבכל זאת מתביישים, בשביל זה המציאו שמות אנונימיים ופורומים של פסיכומטרי.

תודה רבה על הקריאה. המון בהצלחה!!!

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: