פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

קבלה לאוניברסיטאות על סמך ציון פסיכומטרי בלבד

יום רביעי 6 כינואר, 2010

קבלה סטנדרטית לאוניברסיטה נעשית על ידי חישוב סכם המורכב מציוני בגרות ופסיכומטרי, אך קיימים תנאי קבלה המתבססים על ציון פסיכומטרי בלבד ועל הזכאות לתעודת בגרות בלי קשר לציון. 3 מבין האוניברסיטאות בישראל מפרסמות את התנאים הללו באתר שלהן וכשירות לקוראי בלוג פסיכומטרי, החלטנו להציג בפניכם לאן תוכלו להתקבל עם הציונים שתוציאו.


כדאי לדעת כי סכמי הקבלה הינם משוערים ויתכנו ספי קבלה אחרים בפועל כתוצאה משקלול ההיצע והביקוש.


מועדון ה-700 בפסיכומטרי

עם ציון 700 ומעלה במבחן פסיכומטרי, פקולטות רבות מוכנות לסלוח לעברך כמתבגר שלא רוצה ללמוד. ציון פסיכומטרי 700 יספיק באוניברסיטה העברית בכדי לקבל אתכם להנדסת מחשבים ופיזיקה יישומית, לחוגים שונים בפקולטה למדעי החיים והטבע הכוללים התמחות בביוטכנולוגיה, לחוג לביולוגיה ולמדעים מדויקים.


ציון 725 בפסיכומטרי יאפשר לכם להתקבל באוניברסיטה העברית למחלקות ביוטכנולוגיה וביוכימיה ואף למחלקה לתקשורת ועיתונאות. עם ציון 728 תוכלו להתקבל באוניברסיטת תל אביב לתחומים רבים – מחשבונאות וניהול, דרך תקשורת, מדעי המדינה וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, וכלה בכימיה, ביולוגיה, סטטיסטיקה ואף מדעים פלנטריים וגיאופיזיקה.


ציון פסיכומטרי 740 יכניס אתכם ללא דרישות נוספות למחלקה לפסיכולוגיה בעברית וכן ללימודי מחשבים במסגרת מדעי המחשב או הנדסת מחשבים. עם פסיכומטרי 750 תוכלו להתקבל ללימודי מתמטיקה גם אם בתיכון לא נכחתם באף שיעור, וכן לחוג הנחשק בפסיכוביולוגיה באוניברסיטה העברית. עם פסיכומטרי 760 תוכלו להסב לאמא נחת ולהתקבל לפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב.


בעלי ציון פסיכומטרי 650-700

ציון פסיכומטרי 675 לפחות יפתח עבורכם את הגישה לחוגי לימוד אקדמאיים רבים. אוניברסיטת תל אביב מאפשרת קבלה ללא התחשבות בציון הבגרות לבעלי ציון פסיכומטרי זה ומעלה ללימודי פיזיקה, מתמטיקה ויחב"ל. האוניברסיטה העברית תאפשר לכם ללמוד עם ציון פסיכומטרי זה מדעי המדינה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, חינוך, ניהול מלונאות, סטטיסטיקה ומדעים ירוקים.


בעלי ציון פסיכומטרי 600-650

באוניברסיטת בן גוריון מאמינים במקבלי ציון פסיכומטרי 630 ומעלה כמנהלי העתיד ופותחים בפניהם את שערי הפקולטה לניהול. גם בעלי פסיכומטרי 600 יכולים להיות מנהלים – אוניברסיטת בן גוריון מציעה להם קבלה למסלול ניהול מערכות בריאות על סמך ציון פסיכומטרי זה.


הרוב המכריע – בעלי ציון פסיכומטרי 500-600

ציון פסיכומטרי 500 יוכל להוביל אתכם לתואר ברפואת חירום באוניברסיטת בן גוריון. פסיכומטרי 520 יאפשר לכם ללמוד שם גם לימודי מזרח תיכון וציון פסיכומטרי 530 יאפשר לכם ללמוד מדעי החיים או סיעוד. בעלי ציון 580 יוכלו להגשים את החלום של רבים ולהתקבל למדעי ההתנהגות או פסיכולוגיה בבן גוריון או ללימודי ניהול מלונאות ותיירות.


בעלי ציון 400-500

ציון פסיכומטרי נמוך מ-500 נחשב לנמוך מהממוצע, אבל גם הוא מספיק לקבלה ללא צורך בציון סכם למספר חוגי לימוד אקדמאיים. המחלקה לגיאוגרפיה בבן גוריון תשמח לקלוט את בעלי ציון 400 אל שורותיה. בעלי ציון פסיכומטרי 430 יוכלו להתלבט בין לימודי לשון, ספרות מקרא ומזרח קדום וארכיאולוגיה בבן גוריון, פסיכומטרי 450 יאפשר למקבלו ללמוד את תולדות האומנות ואומנות התיאטרון באוניברסיטת תל אביב וציון 470 יאפשר למקבל ללמוד שם לתואר בסיעוד.


מתחת ל-400

20% מציוני הפסיכומטרי הם מתחת ל-400. רבים מהנבחנים שקבלו ציון זה מעדיפים לגשת למבחן חוזר, אך רגע לפני שחוזרים לשינון ספרי פסיכומטרי כדאי לבדוק האם קיימות מכללות שציון זה מספיק עבורם ואף לנסות ולבחון בכל זאת את ציון הסכם המתקבל ואת האפשרויות אותן הוא פותח.


סכמי הקבלה נלקחו ממחשבוני סיכויי הקבלה של האוניברסיטאות הבאות:

אוניברסיטת תל אביב – http://go.tau.ac.il/index.php/ba/how-to-get-in/calc

אוניברסיטת בן גוריון – http://cmsprod.bgu.ac.il/Units/kiosk/candidate/chances/chances.htm

האוניברסיטה העברית – http://info.huji.ac.il/ShowPage.asp?cat=399

רוצה לנסות ולהתקבל לאוניברסיטה על סמך ציון פסיכומטרי בלבד?

מלא פרטיך ומכוני פסיכומטרי מובילים יפנו אליך

השם שלך (חובה)

הטלפון שלך (חובה)

סוג הקורס בו אתה מעוניין
 קורס פסיכומטרי קורס פסיכומטרי לקויי למידה קורס פסיכומטרי אחד על אחד

ההודעה שלך

תגובה אחת »

אביב:

רציתי לדעת אם יש הקלות לתושבי הפרפריה בתנאי קבלה הבת שלי הוציאה 644 וצריכה 650 לקלינאית תקשורת בגרות טובה

14 בפברואר, 2011 | 16:42
הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: