פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

קח את הפסיכומטרי אישית: מורה פרטי לפסיכומטרי

יום רביעי 9 כיוני, 2010

בשנים האחרונות הטרנד של מורה פרטי לפסיכומטרי הפך להיות אחד הכלים השיווקיים המובילים בקרב מכוני פסיכומטרי ובצדק. כאשר יושבים בכיתת לימוד לפסיכומטרי קשה למדריך לעצור בכל רגע בכדי להסביר לכל אחד מ-20 התלמידים היושבים בכיתת פסיכומטרי את הנושאים שלא "יושבים" טוב בראש. לאחר השיעור הארוך גם כך, מצטבר אצל המדריך תור של שואלים, ופעמים רבות אם תלמיד פסיכומטרי לא מבין משהו, הוא מעדיף לוותר על ההמתנה הארוכה ובחלוף הזמן שוכח מהשאלה, עד שהוא נתקל בה בבחינה.

 

היתרון של מורה פרטי לפסיכומטרי נובע מהיכולת שלו להשקיע בתלמיד את כל הזמן ותשומת הלב. השילוב בין מעקב אחר התרגולים הממוחשבים, מבחני הסימולציה והתרגול אחד על אחד מאפשרים למדריך האישי לפסיכומטרי לאתר אצל התלמיד את הנקודות שבהן התלמיד מתקשה, להציע הסברים נוספים או במידת הצורך טכניקות אלטרנטיביות, ולחלק מחדש את הזמן המושקע בלמידה לפסיכומטרי, כך שהחלקים בהם התלמיד מתקשה יקבלו נתח זמן גדול יותר, כחלק מתכנית לימודים בהתאמה אישית.

 

גם הביישן למד

הואיל ומבחן פסיכומטרי הוא מבחן יחסי, כל שאלה שנצליח לפתור נכון תגדיל את הסיכוי שלנו לציון גבוה מ-700. באמצעות המורה הפרטי לפסיכומטרי אנו יכולים "לאסוף" את הנקודות הללו שיתכן ולא היינו מצליחים לאסוף רק על ידי השתתפות בשיעורים בכיתת פסיכומטרי רגילה. העדר ההפרעות מצד אחרים בזמן ההסברים על נושאים שבהם התלמיד מתקשה, מאפשרים לו להמשיך ולשאול מספר רב של שאלות מבלי לחוש מבוכה, גם אם לא הבין את דרך הפתרון בפעם הראשונה, ומכיוון שאמרה ידועה אומרת כי אין הביישן למד, מורה פרטי לפסיכומטרי מאפשר גם לביישנים ללמוד לפסיכומטרי ולהצליח בו בצורה פנומנלית.

 

מורה פרטי לפסיכומטרי יוצר אצל התלמיד מחויבות להצלחה, שכן בזכות המפגשים האישיים התלמיד אינו עוד אחד מתוך 20 אלא הוא זה שנמצא במוקד תשומת הלב של המורה. הפגישות האישיות מאפשרות למורה לפסיכומטרי לזהות את נקודות השבירה של התלמיד ולסייע לו לחזור לתלם לפני שהוא פותח פער עם שאר הכתה או עם לוח הזמנים. כאשר מדריך אישי לפסיכומטרי יושב עם תלמיד המבצע סימולציה, ביכולתו לזהות סימנים לחרדת בחינות אצל התלמיד, ובמידה והיא קיימת הוא מסייע לתלמיד להתמודד עמה באופן אפקטיבי כך שבשעת ה-ש' התלמיד מגיע למבחן הפסיכומטרי כשהוא בטוח בעצמו, שלו ורגוע.

 

מורה פרטי לפסיכומטרי – ההחלטה משתלמת
המחיר של לימודים בסיועו של מורה פרטי לפסיכומטרי אינו שונה משמעותית ממחיר קורס פסיכומטרי, אך במחיר זה ניתן להפיק אפילו יותר מהקורס. מסיבה זו מכוני פסיכומטרי מובילים מציעים מסלולי פסיכומטרי אישיים שבהם מלמדים מדריכי פסיכומטרי מהשורה הראשונה, בעלי יחסי אנוש מצוינים וארגז כלים גדול, המסוגלים לא רק להסביר בדרכים שונות, אלא גם לנסוך התלהבות בתלמיד היושב מולם. ועם כל היתרונות הללו, ה-700 ומעלה נראים אפשריים מתמיד.

תגובה אחת »

BrainiaC:

פסיכומטרי – רק עם מורה פרטי שמבין אותך.

4 בספטמבר, 2010 | 14:42
הוספת תגובה

התגובה