פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מורה פרטי לפסיכומטרי – לימודים בקצב שלך

יום רביעי 12 כמאי, 2010

ולא אנחנו לא מדברים על קורס הכנה לפסיכומטרי בכיתת לימוד קטנה, אלא מורה פרטי לפסיכומטרי, שעובד ומלמד רק אותך. פשוט אחד על אחד, בקצב שלך, לפי היכולות שלך, בזמן המתאים לך ביותר והכי חשוב – תוך התמקדות מדוייקת בקשיים שלך! לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית באמצעות מורה פרטי לפסיכומטרי – הדרך שלך לציון גבוה באמת

אם החלטתם להרשם ללימודים באחת הפקולטות הנחשבות באוניברסיטה מובילה, אתם כבר בטח יודעים שחלק חשוב ועיקרי מתנאי הקבלה הנו ציון פסיכומטרי שנראה לך כרגע לפחות, כמשהו בלתי ניתן להשגה.

כי אחרי הכל, לא פשוט להוציא יותר מ- 710 בפסיכומטרי. זה לא בא בקלות ובטח שלא לכל אחד מאיתנו. אבל מה, קיימים בשוק מספר מכוני הכנה למבחן הפסיכומטרי, וכולם מבטיחים לך הבטחות ומציעים לך קורסים מפתים מאד, במחירים משתנים כשהמוטו המוביל הוא: אנחנו בדיוק מה שאתה מחפש בשביל להצליח במבחן!

אז איך באמת אפשר לקבל החלטה מושכלת ולבחור מכון הכנה לפסיכומטרי שיסייע לך להוציא את הציון הנדרש לצורך קבלה למסלול הלימודים היוקרתי שכל כך קורץ לך? האם מכוני ההכנה לפסיכומטרי הם מה שאתה צריך?

האם מכון הכנה לפסיכומטרי נמצא ליד הבית שלך ויש באפשרותך להוציא כמה אלפי שקלים (בדרך כלל הרבה יותר מ-5000 ש"ח לקורס הכנה מקצועי במכון מכובד)? מה דעתך על מורה פרטי לפסיכומטרי ?

מסתבר שכמה מכונים בישראל הבינו את הצורך שלנו בלימודים אחד על אחד ולא, אני לא מדבר על מכון הפסיכומטרי אחד על אחד, אלא על שיטת לימוד הגיונית ומשתלמת, המציעה לימודי הכנה למבחן הפסיכומטרי בקצב האישי שלך.

לא עוד כיתות לימוד וחברים לספסל הלימודים, אלא שיטת לימוד יחידנית ואישית, הפועלות לטובתו האישית של כל אחד מהלומדים. מורה פרטי לפסיכומטרי שידריך ויזהה את הצרכים האישיים שלך, הבעיות הספציפיות שלך וקצב ההתקדמות הייחודי לך.

מי מאיתנו לא יתקדם מהר יותר אם יסבירו לו לאט יותר? מי מאיתנו לא קולט מהר יותר בלי הפרעות סביבתיות? מורה פרטי לפסיכומטרי מלווה את התלמיד בקצב מותאם אישית. מה זה אומר לגביך?

זה פשוט אומר שאם יש תחומים שבהם אתה חזק יותר, לא תאלץ להתעכב ולהמתין לחבריך לכיתה, כי פשוט אין כיתה. מדריך הפסיכומטרי יזהה כי הבנת את החומר בתחום מסויים ומיד ימשיך איתך הלאה לתחום לימודים אחר, לנושא אחר שעליו תיבחן וכך לא מבזבזים זמן בניוטרל.

פשוט ויעיל ביותר – הדרך הבטוחה שלך להצלחה וציון פסיכומטרי גבוה מתחילה אצל מורה פרטי לפסיכומטרי.

מורה פרטי לפסיכומטרי – איפה מוצאים?

יש כמה אפשרויות:

מכון e-teacher שמעסיק בוגרים ומדריכים לשעבר של חלק מהמכונים. אין בכך לומר שאלו דווקא מדריכים טובים מאוד (אחרת אולי היו ממשיכים להיות מועסקים במכון המקורי) והחסרון הוא שאין מתודה קבועה ומובנית וספרי לימוד שהם חלק מהחבילה. מצד שני זהו גם יתרון. אם את כל הקורס/למידה עשיתם עם ספרי פסיכומטרי של קידום – מורה פרטי של E-teacher יכול לעזור לסגור פינות אחרונות.

מורה פרטי שאתם מכירים. אם קיבלתם עליו המלצות זה בוודאי מועיל. וודאו שהוא לימד אחרים באופן פרטי הדרכה קבוצתית וכיתתית לא זהות בכלל. מרצה שיודע לסחוף כיתה הא לאו דווקא מרצה שיודע לאתר את נקודות התורפה של תלמיד בודד ולהפך.

קורס פסיכומטרי פרטי של איזי וואי. יש להם חבילות שעות מקיפות שהן אחד על אחד ואז אפשר להצטרף למרתון קבוצתי ולקבל עדכונים חמים ולהבחן בסימולציות יחד עם שאר הכיתה.

חלק מהמכונים אף שיכללו את השיטה ומציעים מסלולי לימוד משולבים, שבמהלכם תלמדו גם בכיתת לימודי עם סטודנטים אחרים, שאחרי הכל גם לשיטה זאת יתרונות רבים ובמקביל, מציעים לך מורה פרטי שילמד רק אותך, בזמן, בקצב ובמקום שיראה לך – לפי הצרכים היחודיים שלך.

9 תגובות »

ליאורה פרידמן:

אני מחפשת מורה פרטית מנוסה ומעודכנת להכנה לפסיכומטרי ללמד בביתי בירושלים להכנה למועד יולי.

21 באפריל, 2009 | 8:26

[…] כן, כדאי לשקול לימודים באמצעות מורה פרטי לפסיכומטרי. ברוב המקרים, זה יעלה לכם פחות כסף והתועלת שתפיקו […]

10 במאי, 2009 | 18:38

[…] לך ללמוד בכתה עם סטודנטים אחרים, ניתן ללמוד בליווי: מורה פרטי לפסיכומטרי הוספת […]

3 ביוני, 2009 | 0:48
ניר:

מאמר מצויין… היום יותר מתמיד מבינים את זה שלכל אחד יש קצב משלו וגם אלו שמתקשים בהתחלה יכולים פתאום לפרוץ קדימה אם רק יזהו את הצרכים האישיים שלהם בפסיכומטרי ויתאימו את צורת הלימוד ליכולת האיניבידואלית שלהם

27 ביוני, 2009 | 9:01

[…] למידע נוסף ליחצו: מורה פרטי לפסיכומטרי […]

8 ביולי, 2009 | 16:13
לירון:

מחפשת מורה פרטי שעורים לפסיכומרי. האם למישהו יש המלצה?

15 באוקטובר, 2009 | 19:52

[…] של מורה פרטי לפסיכומטרי נובע מהיכולת שלו להשקיע בתלמיד את כל הזמן ותשומת הלב. […]

9 ביוני, 2010 | 8:58
לחלוטין:

לגמרי

1 ביולי, 2010 | 18:04
BrainiaC:

פסיכומטרי בקלות – רק עם מורה פרטי שמבין אותך!

16 בספטמבר, 2010 | 1:02
הוספת תגובה

התגובה