פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

קורס קריאה מהירה לסטודנטים ובכלל

יום ראשון 15 כמרץ, 2009

נמצאים לפני מבחן פסיכומטרי? לפני הרשמה ללימודים? רוצים ללמוד לקרוא הרבה יותר מהר? האם אתם מבינים כי קריאה מהירה עשויה לשפר (ומשפרת בפועל) את יכולות הלימוד שלכם?

כל סטודנט חולם על פטנט שבו יוכל לקרוא וללמוד ספר שלם בפחות משעה כי הזמן הוא המצרך הסטודנטיאלי היקר ביותר!

"קריאה תלת ממדית" היא האסטרטגיה המושלמת להתמודד עם החומר הנלמד

"קריאה תלת ממדית" משתמשת במוח בצורה חדשה לגמרי ומפעילה במוח אזורים שבקריאה רגילה אינם בשימוש. היא מתבססת על המחשבה העמוקה, בשונה מהקריאה הרגילה שמושתתת על המחשבה הלוגית והמודעת (עוד בנושא: קריאה מהירה)

בטכניקה זו לא קוראים בשיטה הרגילה: אות אות, מלה מלה, מצרפים אותן יחד ונותנים להן משמעות, אלא משתמשים במוח, ממש כמו במנוע החיפוש של גוגל, ע"י הגדרת מטרה ומלות מפתח.

המוח סורק את המידע שהוחדר אליו בשלב הראשון – "קריאה צילומית": במקום למקד את העיניים על מלים בודדות, מה שאנו עושים בקריאה הרגילה, משחררים את המתח שבעיניים ומרחיבים את שדה הראייה באופן שמאפשר לראות את כל הדף בשנייה אחת.

הדבר יוצר במוח תגובה נוירולוגית ישירה, שבה הוא מזהה וקולט: צורות, אותיות, תמונות, גרפים ומספרים, בלי לתת להם משמעות.

מאוחר יותר, בשלב השני, המידע שנקלט יהיה זמין לשימוש ב"קריאת על וצלילה" (אל הטקסט) באמצעות המחשבה הלוגית הרגילה.

שולמית אסיף, בעלת חברת "אינפורמה ישראל" והמנחה היחידה בארץ לקורסי קריאה תלת ממדית:
"זה נשמע כמו קסם, אבל זה לא קסם אלא רק שימוש חדש ביכולות המופלאות של המוח האנושי…באמצעות טכניקת הקריאה התלת ממדית אנו משתמשים בחלקים עמוקים יותר של המוח, כדי להטמין כמות גדולה של נתונים במהירות גדולה. השיטה בונה במוח גשר נוירולוגי המאפשר דליית נתונים, באופן רצוני, ומובילה לקריאה מהירה עד פי 10 מהמהירות הרגילה ולהבנה עמוקה יותר של החומר הנקרא."

רותי, סטודנטית לשעבר בפקולטה לחקלאות: "אבל הדבר הכי מדהים היה כשהגעתי לתקופת המבחנים, הייתי אז סטודנטית ושם זה באמת משהו שהפתיע אותי. זה היה בזמן המבחנים של סוף התואר, אלה היו מבחנים מאוד רציניים וגם מבחן מסכם של סוף התואר. כשהגענו למבחן המסכם הזה, שזה טונה של חומר, ושל פרטים קטנים ושל תהליכים מולקולריים, החברים שלי פשוט למדו ולמדו ולמדו ואני למדתי מעט מאוד, למדתי בערך 4-5 שעות ביום. בזמן שהם פשוט ישבו על הספרים אני הלכתי לבתי קפה, הלכתי לחדר כושר, עשיתי שנות צהריים, ממש עשיתי חיים, לא הרגשתי שאני מתאמצת. ולמדתי את זה, השגתי את הציון הגבוה השלישי בכיתה, שזה מסות של חומר, ובאופן כללי אני גם זוקפת לקריאה התלת מימדית את העובדה שסיימתי בהצטיינות את התואר."

טכניקת הקריאה התלת ממדית הינה חלק מתוך תוכנית חינוך חדשנית המכונה "חינוך לאלף השלישי", אשר פותחה באיטליה ע"י פטריציו פאולטי.

שולמית אסיף, גרה באיטליה 15 שנים ועבדה כפרסומאית ובימאית בטלוויזיה האיטלקית, שם הכירה את פטריציו פאולטי, נשבתה בקסם השיטה והתמחתה בה.

בשנת 2000 חזרה לישראל והקימה את חברת "אינפורמה ישראל" להפצת השיטה בארץ, כאשר סדנאות קריאה תלת ממדית, מהוות רק שלב ראשון בהפצת השיטה המהפכנית בישראל.

הקורס נערך בקבוצות קטנות ואורך יומיים רצופים, מהשעה 10:00 ועד השעה 18:00 בשני הימים.
ולאחריהם אימון עצמי למשך כשעה ביום, בעשרים ואחת הימים שלאחר הקורס.

לקבלת מידע נוסף כולל המלצות פנו לאתרנו:
www.in-forma.co.il

נשמח לספר לכם על הקורס והטכניקות ולספק לכם כל מידע נוסף על התאריכים וההזדמנויות הקרובות.

הטלפונים שלנו:
משרד: 08-9790671
078-8180781 (נוי)
054-4434110 (שולמית)
054-4434109 (ישעיהו)

קורס קריאה מהירה מתאים לסטודנטים לפני מבחן פסיכומטרי ולכל מי שרוצה להתחיל או נמצא במהלך לימודים גבוהים.

2 תגובות »

לוח מודעות יד שניה:

פוסט מעניין ומאד מועיל אוהבת את סגנון הכתיבה מיוחדת ממש…שווה ללכת לקורס

28 בדצמבר, 2009 | 13:09
חנות פרחים:

כדי להצליח בפסיכומטרי כדאי ללכת לקורס זה!

2 ביוני, 2010 | 9:19
הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: