פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מורה פרטי לפסיכומטרי

יום חמישי 30 כדצמבר, 2010

לכל אחד מאיתנו יש שיטות לימוד שמתאימות לו אישית.כך למשל יש אנשים שצריכים מסגרת נוקשה ולעומתם כאלו שיכולים ללמוד רק כשנחה עליהם הרוח, ויש אנשים שהתחרות מדרבנת אותם, בעוד שהאחרים הולכים לאיבוד בתוך קבוצה. אם אתם מזהים את עצמכם בקטגוריה השניה, כנראה שהדרך הקלאסית ללימוד לפסיכומטרי פחות מתאימה עבורכם, ויתכן ותגיעו למיטבכם דווקא באמצעות לימוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי.

מורה פרטי לפסיכומטרי
מספר חברות בשוק הפסיכומטרי החלו להציע שירותי הוראה אישיים גם בתחום הפסיכומטרי, בעקבות צורך שזוהה מקרב הנבחנים. הנעזרים במורה פרטי לפסיכומטרי הם תלמידי פסיכומטרי שאינם מעוניינים ללמוד בקורס פסיכומטרי או שאינם יכולים לעשות זאת מפאת לוח הזמנים שלהם. סוג נוסף של נבחנים הנעזר בשירותי מורה פרטי לפסיכומטרי, הוא הנבחנים הרשומים לקורס פסיכומטרי, אך מרגישים כי תגבור אישי בחלק מתחומי הלימוד יוכל לסייע להם יותר.

בשנים האחרונות קמו מסלולים המשלבים בין לימודים בכיתה ללימודים עם מורה פרטי לפסיכומטרי. מסלולים אלו מאפשרים למשתתפים בהם להנות מהטוב שבכל העולמות, והם הפכו לפופולאריים מאד בקרב תלמידי פסיכומטרי.

למי מתאים מורה פרטי לפסיכומטרי?
מורה פרטי לפסיכומטרי הוא פתרון מצויין עבור מי שנמצא בקצוות הסקאלה. מדובר בתלמידים המהירים והמצוינים, שירגישו מעוכבים על ידי שאר הכיתה ובתלמידים המתקשים, שהספיקו לשכוח את החומר מבית הספר ומרגישים כי קורס פסיכומטרי מתנהל בקצב מהיר מדי עבורם. העבודה מול מורה פרטי לפסיכומטרי מאפשרת לתלמידים אלו לקבוע את הקצב הנכון עבורם ולהפיק את המקסימום מכל שיעור. גם תלמידים ממוצעים הסובלים מקושי בנושא מסוים יוכלו להרוויח ממורה פרטי לפסיכומטרי שיסייע להם להשתפר בנקודה הספציפית הבעייתית, בעלות סבירה וללא התחייבות לטווח ארוך.

איך בוחרים מורה פרטי לפסיכומטרי?
מורה פרטי לפסיכומטרי צריך להיות בראש ובראשונה מישהו שיכול לצלוח היטב את המבחן, ובבעלותו ציון פסיכומטרי גבוה. רבים מקרב המורים הפרטיים לפסיכומטרי הם מדריכי פסיכומטרי לשעבר שלהם ניסיון הדרכה רב, ידע מקיף, ויכולת להסביר וללמד. כאשר בוחרים מורה פרטי שילווה אותנו בלימודים לאחד המבחנים החשובים בחיינו, חשוב לדעת כי אנו בוחרים במישהו שלא רק יודע את החומר אלא גם יודע כיצד להעביר אותו לאחרים, ועל כן כדאי לברר על ההיסטוריה התעסוקתית של המורה הפרטי בו אנו מעוניינים.

ניתן לבחור מורה פרטי לפסיכומטרי באמצעות המלצות מחברים. אפשרות זו מגיעה עם הסתייגות שכן חשוב לזכור כי לכל אחד מאיתנו דרכי למידה שונות, וחיבור שונה עם אנשים, ועל כן בחרו את הממליצים בקפידה ובהתאמה מירבית לשיטת הלימוד המתאימה לכם.

חברות ומכונים שונים מספקים שירותי הוראה פרטית בתחומים שונים ובהם פסיכומטרי. היתרון הוא שבמידה ולא התחברתם למורה הפרטי שנשלח אליכם, תוכלו לבחור מורה פרטי אחר מתוך המאגר. יתרון נוסף הוא שבמקרים אלו עבודת הסינון המקדים נעשית עבורכם, וכך תוכלו להיות בטוחים שקבלתם מורה פרטי לפסיכומטרי שמבין עניין ויודע לבצע את עבודתו.

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: