פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מורה פרטי

יום רביעי 1 כיוני, 2011

מדוע לקחת שיעורים פרטיים ?

ישנן שתי סיבות עיקריות לקבלת ההחלטה להשתמש בשירותיו של מורה פרטי.  הראשונה, הצורך בעזרה וחיזוק בכל נושא ותחום לימוד, מהגן ובית הספר, דרך לימודי פסיכומטרי ואוניברסיטה ועד לימודי העשרה לגיל הזהב. לעומתם, קיים קהל רחב מאוד של אנשים הרוצים להעשיר את חייהם בלימוד של מקצוע, תחום עניין וכל נושא שתפס את תשומת ליבם והם מחפשים מורה פרטי שיוכל להעניק להם חוויית לימוד אישית ומקצועית.

כמה משתמשים במורה פרטי?

בדקנו. מנתוני משרד החינוך עולה כי כ-40% מכלל התלמידים מדווחים כי הם נעזרים במורה פרטי.

בשנים האחרונות נושאים כמו תרבות הפנאי, מוסיקה וכלי נגינה, ספורט ועוד נכנסו לחיים של כולנו והיום אחוז גבוה מאוד של אנשים משתמש בשירותיו של מורה פרטי בתחום התרבות והפנאי. העולם המודרני פתח בפני אנשים רבים עולם חדש של ידע ולכן ניתן למצוא היום מורה פרטי כמעט בכל תחום ונושא אפשרי. בפסיכומטרי יש כיום אפילו קורס עם מורה פרטי לפסיכומטרי שמשלב גם שיעורים קבוצתיים.

מהם היתרונות של לימוד עם מורה פרטי?

היתרון הגדול מכולם הוא היחס האישי. המורה הפרטי לא צריך לחלק את תשומת הלב שלו עם כיתה גדולה של  35-40 תלמידים או סטודנטים. הוא פנוי ויכול להשקיע את כל מרצו בתלמיד אחד (או לכל היותר שניים), כך שכל תשומת הלב מוקדשת לתלמיד ללא הסחות מיותרות. התוצאה היא זמן לימוד קצר יחסית (שעה אקדמית) עם ניצולת והספק גבוהים מאוד.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מורה פרטי?

מורה הפרטי מצוין הוא מורה שיש לו מצד אחד ניסיון מקצועי או תיאורטי רב בתחום אותו הוא מלמד, ומצד שני שיהיה בעל יכולת הוראה לחומר הנלמד, עם עדיפות לניסיון בהוראת הנושא. ככל שהמורה חי יותר את התחום אותו הוא מלמד וכן יודע להעביר את החומר בצורה מעניינת ונכונה, כך התלמיד מקבל את התמורה המלאה.

מורה פרטי, כמו כל איש מקצוע אחר, נמדד גם על פי הישגים. לדוגמה, אם התלמיד אינו מצליח לשפר את ציוניו במקצוע שבו הוא מקבל את עזרתו של המורה הפרטי, סביר להניח שהתלמיד יחפש לו  מורה פרטי אחר.

אגב, בדיוק לשם כך נבנתה מערכת דירוג המורים באתר "מורה פרטי", כדי שהתלמידים יוכלו לדרג ולהעניק הערכות למורים הפרטיים איתם למדו, ועל ידי כך לסייע לאלו שמחפשים מורה פרטי, לבחור מבין הטובים ביותר.

נכתב ע"י שלום ששונה, מנהל אתר מורה פרטי – כל מה שרצית ללמוד או ללמד – www.more-prati.co.il

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: