פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מה עדיף בבוקר או בערב ארוך או קצר – קורס פסיכומטרי

יום שני 16 כינואר, 2012

רבים מאיתנו אשר באים להירשם לקורס הכנה למבחן הפסיכומטרי, מוצפים בהרבה שאלות. איפה כדאי לי ללמוד, מתי כדאי לי להתחיל ללמוד, באיזה שעות עדיף ללמוד בבוקר או בערב, האם לקחת קורס קצר או ארוך ועוד הרבה מאוד שאלות. בואו נעשה קצת סדר בבלגאן.
לימודי בוקר או ערב
תשובה לשאלה זו מושפעת מגורמים רבים. לא לכולנו יש את אפשרות הבחירה. חלקנו עובדים בשעות היום וחלקנו עובדים במשמרות ערב. כמובן שאם נרשמים ללימודי פסיכומטרי לא צריך לעצור את החיים. תתאימו את הקורס לסדר היום שלכם. אם אתם עובדים בשעות הבוקר מן הסתם תירשמו לקורסי ערב, אך אם אתם עובדים במשמרות ויש לכם את יכולת הבחירה, רצוי מאוד להירשם לקורס בוקר. לא רק שהמבחנים נערכים בשעות הבוקר בסביבות השעה 9:00 אלא שגם גוף האדם מתוכנת בצורה מסוימת. בבוקר לפעילות ובלילה לשינה. כך שבאופן אוטומטי בבוקר יכולת הריכוז שלנו גבוה יותר ואנו יכולים לקלוט יותר.

אתה חייב לימודי ערב
אם אתם עובדים בשעות הבוקר ויכולים ללמוד רק בשעות הערב. אל דאגה, לא אמרנו שמי שלומד בערב לא מצליח. אם החלטת לעשות פסיכומטרי סביר להניח שאתה מתכנן ללמוד לתואר ראשון. אתה מספיק בוגר כדי לקחת את העניינים לידיים וללמוד ברצינות למבחן. כל עוד תתייחס ברצינות ללימודים, תתרגל הרבה בבית ותגיע לכל השיעורים, אין סיבה שלא תצליח במבחן הפסיכומטרי. אך אם אתם "חיות" לילה שלא מסוגלים לפקוח עיניים בבוקר, תתחילו לשנות הרגלים, בסוף עוד לא תתעוררו ביום המבחן.

קורס ארוך או קורס קצר – זו השאלה
לפני שאנו באים לבחור מתכונת של קורס, ראוי שנבין את ההבדלים בין קורס ארוך לקורס קצר. כשמדובר בקורס קצר לא מדובר בפחות שיעורים ולהפך קורס ארוך לא יקנה לנו יותר מפגשים. מכוני הפסיכומטרי נותנים לך להחליט אם אתה מעוניין ללמוד שלוש פעמים בשבוע, פעמיים בשבוע או אולי פעם אחת. זה בעצם השוני העיקרי בין קורס ארוך לקורס קצר. מכאן עליך להחליט איזה קורס נוח לך לפי לוח הזמנים שלך. בכל מקרה לפני שאתה נרשם לקורס פסיכומטרי תברר את היקף השעות.

בכל זאת מה עדיף
אם בחרתם בקורס ארוך למשך ארבעה חודשים, מפגש של פעם בשבוע היתרון הבולט היחידי- יהיה לכם יותר זמן לתרגל בבית עד הבחינה. ארבעה חודשים זה הרבה מאוד זמן ולקראת סיום הקורס, יכול להיות שנרגיש קצת מותשים פיזית ונפשית. קורס ארוך מתאים בעיקר לאנשים שעובדים במשרה מלאה ויודעים מראש שלא יהיה להם מספיק זמן לתרגל בבית. קורס קצר של חודשים ירשמו בדרך כלל תלמידים אשר עברו כבר מבחן אחד וממהרים להיכנס לשנה הנוכחית באוניברסיטה ורוצים לשפר את הציון, או תלמידים שאיחרו להירשם לקורס של שלושה חודשים שנסגר להרשמה. אם אתה לא מוגבל מבחינת שעות וזמן, עדיף ללמוד קורס פסיכומטרי של שלושה חודשים בשעות הבוקר.

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: