פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

ליקוי למידה ופסיכומטרי

יום שני 16 כינואר, 2012

אם הובחנת לקוי למידה או אם אתה מרגיש שקשה לך ללמוד, דע שאתה לא לבד מעל 20 אחוז מהאוכלוסייה מאובחנים בהפרעות המקשות עליהם ללמוד. קיימים סוגים שונים של הפרעות ורמות שונות. אך אין זה אומר שאוכלוסייה זו אינה מסוגלת ללמוד. ההפך הוא הנכון. רבים האנשים שהובחנו כדיסלקטים או היפראקטיביים ונמצאו מעל הממוצע. אומנם מבחן הפסיכומטרי יכול להוות מכשול קטן עבורכם, אך אין סיבה שהוא יתקיל אתכם. היום כשהפרעות קשב וריכוז הפכו לפופולאריות ביחס לעבר. מגוון בתי ספר מציעים לכם שיטות לימוד המותאמות עבורכם.
מה זה מסלול פסיכומטרי מותאם
בתי ספר ומכוני פסיכומטרי פיתחו עם השנים שיטת לימוד ייחודית הכוללת סימולציות, מרתון מבחנים, לימודים בקבוצה, לימודי פרטניים ועוד. ברוב בתי הספר ובמכוני הפסיכומטרי שיטת הלימוד דומה, כיוון שמבחן הפסיכומטרי בדרך כלל לא משתנה, מבנה המבחן ונושאי המבחן זהים, השאלות והסדר משתנים ממועד למועד. אך בקורס פסיכומטרי מותאם, שיטת הלימוד מותאמת לאוכלוסייה בעלת לקויות למידה, הקורס מתנהל בצורה שונה לגמרי, הן מבחינת מבנה הקורס והן מבחינת שיטת ההוראה. בעזרת הקורס המיוחד ללקוי למידה מצליחים נבחנים להוכיח את הישגיהם והצליחו במבחן למרות המגבלות העומדות בפניהם.
מי יהיה זכאי לעבור קורס מותאם
למסלול ייחודי זה מוזמן להצטרף כל תלמיד ותלמיד, לא רק תלמידים שקיבלו אישורים לעבור בחינה מותאמת. אם אתה מרגיש שקשה לך ללמוד ואתה יכול לעבור לימודים במתוכנת נעימה יותר, אתה מוזמן להגיע למכונן פסיכומטרי. בשיחה עם היועץ תעבור אבחון אשר יקבע אם אתה מתאים ללמוד בכיתה המעבירה את החומר הנלמד בצורה שונה ומעניינת.
השוני בין מסלול רגיל למסלול מותאם
מי מאיתנו שסובל מהפרעות קשב וריכוז, סביר להניח שלימודים למבחן הפסיכומטרי ישעממו אותו די מהר. עליכם ללמוד ארסנל של מילים וביטויים, נוסחאות מתמטיות ואנגלית. בקורס מותאם המדריך יעביר את החומר בצורה מעניינת יותר. השיעורים בכיתה יכללו מצגות ויזואליות שיוקרנו על מסכים, תמונות הומוריסטיות לזכירת מילים ועוד מגוון עזרים שיהפכו את השיעור למעניין יותר. כמובן שמספר המשתתפים בכיתה יהיה קטן יחסית לעומת קורס רגיל. אך ללא ספק הטכניקה הזו תעזור לכם להגיע לציון המיוחל.
להפוך את המבחן למשחק
מי שסובל מהפרעות קשב וריכוז או מלקוית למידה יחפש מליון ואחת תירוצים כתחליף ללימודים. בקורס פסיכומטרי מותאם, יהפכו את הלימודים למשחק. שלא תטעו זה לא המשחק שאתם מכירים. בקורס פסיכומטרי מותאם נוכל להשתעשע עם משחקים הקשורים לאוצר מילים בעברית ובאנגלית, משחק קלפים מעתה לא יהיה "פוקר" אלא קלפים אחרים. לאחר כל שיעור תקבלו סיכום מסודר בכל נושא, כך שלא תצטרכו לכתוב יותר מידי. ולמה? הכל בשביל שתוכלו להקשיב. השיעורים מעוברים בצורה ייחודית ושונה. כמה שזה נשמע לא הגיוני – אפשר להפוך את הפסיכומטרי למהנה. ברגע שאתם לומדים באווירה כייפית ורואים את הצדדים הנעימים יותר של המבחן. הפסיכומטרי לא יהווה איום אלא אתגר.

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: