פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מכון קידום – קורסי הכנה לבחינה פסיכומטרית

יום חמישי 25 כיוני, 2009

קידום היא אחת החברות המובילות והמקצועיות ביותר בארץ לקורסי הכנה לבחינה פסיכומטרית. חברת קידום הוקמה ופעילה מאז שנת 1981.

מאז שנת 2005 נמצאת קידום בבעלותו של תאגיד החינוך האמריקני "Kaplan" הנמצא אף הוא בבעלות הוושינגטון פוסט.

Kaplan היא חברה מובילה בשוק הלימודים בארצות הברית המתמחה, בין השאר, בהכנה לבחינות אמריקניות שונות ולבחינת ה- Gmat ברחביי העולם.

לקידום ישנה קשת רחבה מאוד של קורסי הכנה ויחידה מיוחדת העוסקת בהתאמת הקורסים לקהלי יעד שונים לפי הצרכים האישיים שלהם ולפי העדפותיהם.

קורסי הכנה לפסיכומטרי של קידום הם פרי פיתוח של שנים ארוכות של מחקר, של ניסיון מצטבר ושל הבנה יסודית ומעמיקה, הן של אופיו של המבחן והן של שיטות למידה שונות.

למרות הניסיון הרב, ממשיכה קידום לעקוב אחר השינויים הנערכים במבחן הפסיכומטרי מעת לעת ואחר המגמות השונות.

בקידום מקפידים לעדכן כל העת את צוותי ההדרכה, את חומרי הלימוד השונים ואת שיטות ההוראה, כאשר המטרה היא להכין את הנבחנים לקראת הבחינה באופן היעיל והמקצועי ביותר.

המדריכים בקידום נבחרים בקפידה ולאחר שהוכיחו יכולות גבוהות, הן מבחינת תכני הלימוד והן מבחינה אישית והדרכתית.

מטרתם של המדריכים היא לסייע לתלמידי הקורסים השונים להשיג ציון כמה שיותר גבוה בבחינה פסיכומטרית ולממש את שאיפותיהם האקדמיות והמקצועיות.

המדריכים בסניפים השונים הפרוסים לאורכה ולרוחבה של הארץ הם, למעשה, המנוע וגם המפתח להצלחה של כל אחד מתלמידי הקורס כמו גם של מכון קידום עצמו.

לכל המדריכים בקידום יש ניסיון של לפחות ארבע שנים בהדרכה לקראת הבחינה הפסיכומטרית, מעל ל-1,000 שעות הדרכה ואינסוף תלמידים מרוצים.

קידום מקפידה שלא להעסיק מדריך שעדיין לא התנסה מספיק בתחום ולא רכש את הניסיון הדרוש.

במכון קידום נערכים קורסים שונים לקראת הבחינה הפסיכומטרית:

 • קידום אישי – זהו קורס פסיכומטרי ייחודי הנערך לאחר התאמה אישית. בקורס זה נוסף ללימוד הקבוצתי במסגרת הכיתתית, נבנית תוכנית לימודים אישית עבור כל תלמיד בהתאם לצרכיו ויכולותיו.
 • מועדון 700 – הוא קורס מיוחד המיועד לתלמידים שקיבלו בבחינה פסיכומטרית שכבר עשו ציון הגבוה מ-650 נקודות ורוצים לשפרו או לתלמידים שנמצאו מתאימים לאחר המבחן הדיאגנוסטי המיוחד שנערך לפני קורס "קידום אישי".
 • קידום אף מקיימת קורסי הכנה לקראת מבחן פסיכומטרי בשפות שונות, כדוגמת אנגלית, רוסית, ספרדית וצרפתית.
 • קורס הכנה למבחן Gmat – בקידום אף נערכים קורסים מקצועיים לקראת בחינת הקבלה לתואר שני במינהל עסקים הנערכת במוסדות השונים להשכלה גבוהה הקרויה "Gmat". הקורס מותאם למתכונת המיוחדת של הבחינה ולשימוש במחשב.
 • קורס הכנה למבחן Toeft – קורס זה מיועד למעוניינים להתקבל ללימודים בארצות הברית או בקנדה. במרבית ממוסדות הלימוד בארצות הברית, בקנדה וברבות ממדינות אירופה משמשת בבחינת ה- Toeft חלק בלתי נפרד מתנאי הקבלה.

קורסי ההכנה לפסיכומטרי בקידום כוללים לימודים ממוקדים מאוד המעניקים לתלמידים את הכלים להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הדרישות הייחודיות של הבחינה הפסיכומטרית ומאפשרים להם לסגל מהירות תגובה ואת היכולת לענות על כמה שיותר שאלות במינימום זמן.

  הניסיון הרב של קידום ותוכניות הלימוד הייחודיות והיעילות מובילים לתוצאות בשטח ולעשרות אלפי לקוחות מרוצים.

  הוספת תגובה

  התגובה