פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

פסיכומטרי ישר ולעניין

יום ראשון 30 כספטמבר, 2012
אתם מעוניינים להתחיל לימודים גבוהים באוניברסיטה או במכללה, אתם ודאי יודעים שאתם חייבים לעבור מבחן פסיכומטרי קודם לכן. רק עלינו לקחת בחשבון את מוטיב הזמן, בעוד לימודי הפסיכומטרי הם גמישים יותר, אנו יכולים לקחת קורס ארוך יותר או קורס מזורז, הלימודים הגבוהים מתחילים כבר באוקטובר. אז שלא יתפסו אותנו לא מוכנים עלינו להזדרז ולהירשם כמה שיותר מהר לקורס פסיכומטרי.

תחשבו חיובי

רבים האנשים שמתפשרים בדרך ללימודים הגבוהים, כיוון שהם מפחדים ממבחן הפסיכומטרי, נכון שהוא נחשב למבחן די מסורבל, הרבה שאלות בפרק זמן יחסית קצר , מאתים עשרים וחמש שאלות שעלינו לפתור בשלוש שעות ועשרים דקות. אך כשנהייה מתורגלים היטב אין שום סיבה שלא נצליח לעבור את המבחן.

ללמוד היטב למבחן הפסיכומטרי

סוד ההצלחה טמון בהשקעה, ככל שנשקיע יותר בלימודים כך יהיה לנו יותר קל במבחן האמתי, זה לא סוד שמידי שנה נרשמים אלפי תלמידים לקורסים השונים ברחבי הארץ, המדריכים מכינים אותנו בדרך הטובה ביותר לקראת המבחן הגדול, כמובן שזו לא הדרך היחידה ללמוד למבחן הפסיכומטרי, חלקנו יעדיף ללמוד לבד עם הספרים והמחברות, חלקנו יעדיפו מורה פרטי כי נוח להם ללמוד לבד. זה לא כל כך משנה באיזו דרך נבחר, העיקר שנהיה מוכנים להשקיע את מיטב זמננו בתרגול לקראת המבחן.

יתרונות קורס הפסיכומטרי

בקורס הפסיכומטרי מלבד שאנו לומדים על כל פרק בנפרד, הכמותי המילולי והאנגלית, אנו לומדים כיצד לחלק את הזמן נכון, בעצם אנו לומדים טכניקות שונות איך לענות על תשובות נכונות מבלי להתעמק יותר מידי בשאלה עצמה, מדריכי הפסיכומטרי ילמדו אותנו לשלול שתי תשובות מתוך ארבע, ואז הבחירה הופכת להיות יותר קלה, מסכמים ?!

יתרונות המורה הפרטי

חלקנו מתקשים יותר בלימודים וזה בסדר גמור, זו לא בושה, אולי לוקח לנו יותר זמן להבין כל פרק, אולי אנו צריכים לתרגל יותר מעבר לנדרש, אך אין זה אומר שאנו לא יכולים לעבור את המבחן בהצלחה יתרה, אנו יכולים ללמוד עם מורה פרטי בקצב שלנו, מבלי להיות תלויים בהתקדמות הכיתה.

ללמוד לבד

אם אתם מעוניינים ללמוד לבד למבחן הפסיכומטרי כל שעליכם לעשות זו לקנות ערכת פסיכומטרי בחניות הספרים המוכרות ולהתחיל לתרגל, השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם האם יש לכם את הכוח, הרצון והמוטיבציה לעבור זאת לבד, פעמים רבות הקושי הוא שימנע מאתנו להתקדם, נדלג על פרקים חשובים וגרוע מזה לא יהיה לנו את מי לשאול או אם מי להתייעץ. אך אם בכל זאת אתם מרגישים כי הלימודים למבחן יעברו בדרך חלקה יותר אם תשבו לבד בחדרי חדרים זו בהחלט אופציה. אין חובה לקחת מורה פרטי או קורס זה לא תנאי לעבור את המבחן.
הוספת תגובה

התגובה