פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

מי מפחד מפסיכומטרי?

יום ראשון 30 כספטמבר, 2012

מבחן הפסיכומטרי נחשב למבחן קשה מאוד מכמה סיבות, האחת זה המבחן שיעזור לנו לקבוע את העתיד האקדמי שלנו, ביכולתו לנבא האם נצליח בלימודים האקדמאיים או לא ושנית, מבחן הפסיכומטרי מכיל חומר רב, עלינו ללמוד נושאים רבים ולענות על כל אחת ממאתיים עשרים וחמש השאלות תוך דקה אחת בלבד

מבחן פסיכומטרי מה חשוב לדעת

כל תלמיד תיכון שפניו פונות לעבר הלימודים הגבוהים בעתיד יודע את חשיבות מבחן הפסיכומטרי, אך מה אנו באמת צריכים לדעת בכל הנוגע למבחן הפסיכומטרי ראשית עלינו להבין כי בתקופת ההנה למבחן אין מנוס, אנו חייבם להתאמץ ולהשקיע את כל הכוחות שלנו על מנת להוציא את הציון המקסימלי עבורנו, אותו הציון שבזכותו נתקבל למוסד האקדמאי שאנו כל כך רוצים ללמוד בו

איך ללמוד למבחן פסיכומטרי

קיימות כמה דרכים עיקריות ללמוד למבחן הפסיכומטרי, לפני שאנו בוחרים בדרך שלנו, חשוב כי נדע במאה האחוזים שדרך זו היא המתאימה לנו ביותר, כי בדרך זו נוכל למקסם את הציון שלנו ובעזרתו להתקבל לאוניברסיטה או למכללה הדרכים העיקריות בהם רוב הסטודנטים מעדיפים ללמוד: בית ספר/ מכון לפסיכומטרי, מורה פרטי, אינטרנט ולבד בבית אופן עצמאי. נבחן את היתרונות והחסרונות של השיטות השונות.

ללמוד לפסיכומטרי עם מורה פרטי

בשנים האחרונות מורה פרטי לפסיכומטרי הופך להיות מועדף על הרבה סטודנטים כמה סיבות עיקריות. האחת כאשר אנו לומדים עם מורה פרטי אין אנו תלויים בקצב הכיתה אנו תלויים בקצב האישי שלנו, כך שמצד אחד יש לנו את המוטיבציה ללמוד ומצד שני בקצב שלנו. שנית אם בחרנו כי דרך זו אינה מתאימה לנו לא התחייבנו לשום דבר זה לא כמו קורס.

ללמוד לבד

אם בחרנו בשיטה של ללמוד לבד, עלינו להיות בעלי מוטיבציה רבה, כוח רצון רב, עלינו להכריח את עצמנו ללמוד בכל יום, לעבור על תרגילים, לפתור מבחנים, לעמוד בזמנים, כמובן שאנו יכולים להיעזר ברשת האינטרנט לדוגמאות של מבחנים. אך שיטה זו אינה מתאימה לאנשים שמתקשים באנגלית, במתמטיקה או בהבנת הנקרא.

קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי מכין את התלמידים בדרך יעילה ביותר למבחן הגדול, המדרכים מכינים את התלמידים ליום הבחינה מאל" ועד ת"ף, הקורס כולל תקופת מרתונים, בהם התלמידים מתרגלים דוגמאות של מבחנים על פי זמנים קבועים, בדיוק כמו במבחן האמתי, החיסרון לחלקנו של קורס הפסיכומטרי הוא מספר התלמידים בכיתה , שיכול להקשות מאוד על תלמידים מסוימים.

הדרך או המטרה

לא משנה באיזו דרך בחרתם ללמוד למבחן הפסיכומטרי, מה שחשוב ו המטרה, המטרה שלנו היא לקבל ציון שיקנה לנו כרטיס כניסה לאוניברסיטה או למכללה, לכן מעבר לשעות הלימוד המקובלות שהחלטנו בעצמנו אם אנו לומדים לבד, מעבר לשעות של הקורס או מעבר לשיעורים עם המורה פרטי, יהיה עלינו בכל זמן פנוי לתרגל, לתרגל ולתרגל.

הוספת תגובה

התגובה