פסיכומטרי – הכנה לפסיכומטרי עם טיפים של 7 שנים! |

הבלוג הכי פסיכומטרי!

פסיכומטרי מנצחים ב- 7 דרכים !

ללמוד למבחן הגדול- פסיכומטרי

יום ראשון 10 כמרץ, 2013

אתה מעוניין ללמוד באוניברסיטה, אתה כבר יודע מה אתה מתכוון ללמוד ויודע מתי אתה רוצה להתחיל. עתה נשאר לעבור את מבחן הפסיכומטרי אותו המבחן שבסופו של דבר יקבע אם אתה יכול להתקבל ללימודים באוניברסיטה.

לצערנו הרב לא כולם מתקבלים לאוניברסיטה, עלינו להציג כמה ציונים קודם לכן, מלבד מבחן האי קיו, עלינו להציג את תוצאות הבגרות. לעיתים ישכללו לנו את הציונים לעיתים מבחן האי קיו שיספק בכדי להעביר אותנו שלב, אך לעולם זה לא יהיה רק ציון הבגרות אשר יקבע, כאשר אנו רוצים להתקבל לאוניברסיטה.

הפסיכומטרי הגדול

מבחן הפסיכומטרי נערך בכמה מועדים קבועים במועד חורף ומועד קיץ, אז מתי להתחיל ללמוד למבחן זו שאלה פשוטה יותר. איך כדאי לך ללמוד למבחן זו שאלה מסובכת יותר, המצריכה ממך מחשבה קודם לכן. יש כמה שיטות עיקריות ללמוד למבחן הפסיכומטרי. יהיו את אלה שיעדיפו ללמוד לפסיכומטרי לבד, יהיו את אלה שיעדיפו ללמוד בכיתה ויהיו את אלה שיעדיפו קבוצות קטנות או מורה פרטי.

אם מי אתה נמנה

לפני שאתה בוחר את צורת הלימודים, איך אתה רוצה ללמוד למבחן הגדול, חשוב לציין שאתה חייב ללמוד למבחן הפסיכומטרי. אין מנוס אתה לעולם לא תצליח להגיע לתוצאות טובות אם לא תשקיע מעצמך כמה חודשים טובים של לימוד, מבחן זה נחשב לאחד המבחנים המורכבים ביותר.

נושאי הבחינה

מבחן הפסיכומטרי מורכב משלושה פרקים הכוללים ידיעת האנגלית, ידיעת העברית וחשיבה כמותית. אומנם זה לא נשמע תורה מסיני, אך כל פרק מכיל כמה נושאים לא פשוטים בכלל, המבחן מכיל מאתים עשרים וחמש שאלות אמריקאיות שעליהם עלינו לענות בשלוש שעות ועשרים דקות, מה שמותיר לנו בערך דקה לכל שאלה.

כאשר אנו בוחרים ללמוד למבחן הפסיכומטרי עם מורה או מדריך, אנו בעצם מבטיחים לעצמנו סיכויי הצלחה גבוהים יותר, מאחר והמדריכים מכינים אותנו בדרך הטובה ביותר למבחן האמיתי. בכיתה אנו נדמה מבחנים בזמן אמת, אנו נלמד טכניקות כיצד להצליח לנחש את התשובה הנכונה גם אם אנו כלל לא מבינים את השאלות.

רק עלינו לזכור כי לכל אדם מתאימה שיטת לימוד אחרת, אם אתה מרגיש שאתה לא יכול לשבת בכיתה גדולה, אל תהססו, ותבחרו במקומות בהם תוכלו ליהנות מסביבת לימודים שונה, כיתות קטנות מאוד או כיתות של לקוי למידה. תמיד תעמידו את עצמכם במרכז וחישבו מה טוב עבורכם. אחרי הכל זה הציון שיקבע בסופו של דבר האם תתקבלו לאוניברסיטה.

מי שמרגיש שהוא יכול ללמוד לבד למבחן הפסיכומטרי, רשאי לקנות את ערכת ההכנה למבחן בכל אחת מחנויות הספרים בארץ ולהתחיל ללמוד לבד, ברשת האינטרנט תוכלו למצוא הרבה שיטות שיעזרו לכם ללמוד בצורה נבונה יותר, רובם בתשלום אך כמו אמרנו מבחן הפסיכומטרי הוא בסופו של דבר קובע את העתיד שלנו.

הוספת תגובה

התגובה

עוד בנושא: